DEZE AUTO IS REEDS VERKOCHT - VERKOOPPRIJS IS INCLUSIEF RIJKLAARMAAKKOSTEN EN 6 MAANDEN BOVAG GARANTIE
DIT BETREFT EEN MAZDA MX-5 MET HET JS-TEAM CLASSIC LABEL: Een klassieke MX-5 uit de tweede serie (NB Model) die door ons bedrijf met veel zorg weer in zo optimaal mogelijke conditie is gebracht. Er is o.a. groot onderhoud uitgevoerd (specificatie beschikbaar) en de auto is van binnen en van buiten volledig gereconditioneerd. Hierdoor kunt u met alle vertrouwen in deze MX-5 stappen want hij is weer klaar voor jarenlang rijplezier.
Soms ruilen we een MX-5 in die zo extreem zuinig is behandeld dat je het bijna niet kunt geloven. Dit is er zo een. Altijd garage gestald en alleen met mooi weer gebruikt. Hij is dit jaar 22 jaar oud geworden maar dat is zeker niet te zien!
Het betreft hier een MX-5 uit de tweede serie (NB Model) in de exclusieve introductiekleur Evolution Orange. In deze speciale kleur werd de nieuwe 1998 MX-5 NB versie destijds aan de wereldwijde pers voorgesteld.
Extra op deze auto: Kenwood KDC-4590R Soundsystem met radio/cd speler en elektrische antenne en een aluminium rolbeugel met bijpassende windblokker.
Historie: Deze MX-5 is op 7 augustus 1998 nieuw in Nederland geleverd en de auto heeft in de afgelopen 22 jaar maar vier eigenaren gehad. Auto is in vrijwel originele staat en inclusief onderhoudshistorie (CarFax, boekjes, en diverse facturen aanwezig).
De auto heeft een lederen Nardi stuurwiel, een originele softtop met een verwarmbare glazen achterruit en staat op de originele 15inch Mazda Lichtmetalen fabrieksvelgen met 195/50 Michelin Pilot Exalto banden.
Verder nog voorzien van: Luxe kentekenplaathouder aan de voorzijde en de originele afdekhoes voor neergeklapt cabriodak.
VIN-Number: JMZNB186200111565
Vanwege de lockdown is onze showroom tot 9 februari 2021 gesloten maar online verkoop is tot die tijd wel mogelijk. Wij zijn te bereiken per WhatsApp op 0546817095 of via e-mail info@jsteam.nl. Informeer naar de mogelijkheden.
Onze werkplaats is gedurende de lockdown normaal geopend voor onderhouds- en reparatiewerkzaamheden. Wij verzoeken u vriendelijk om vooraf te bellen of e-mailen om een afspraak in te laten plannen.
Welkom bij ’t Jan Scholten Team!
Wij zien autorijden als avontuur – een ervaring die je vrijheid geeft. Sinds 1968 geloven wij hierin en dit uiten we door ons als full service autobedrijf te focussen op elke stap in het realiseren van uw stukje vrijheid. Zodat u – net als wij – onbezorgd kunt genieten van het autorijden.
Door de jaren heen heeft ’t Jan Scholten Team zich ontwikkeld tot een betrouwbare partner voor zowel de levering als het onderhoud van nieuwe en gebruikte auto’s. Na 20 jaar het Mazda-Dealerschap te hebben gevoerd hebben wij ons verder gespecialiseerd in het merk Mazda waarbij vooral onze Mazda MX-5 know-how absoluut uniek is. Ook zijn wij Certified US Car Dealer voor de merken Ford USA en Dodge RAM pick-ups.
Onze liefde voor bijzondere auto’s komt nog meer tot uiting door het assortiment Ford Mustangs dat wij op voorraad hebben. Dit zorgt ervoor dat er altijd een unieke mix is tussen Japanse en Amerikaanse auto’s in onze showroom te Almelo.
Snelheid en flexibiliteit in communicatie en bij reparatie zijn tegenwoordig onmisbaar – maar in een wereld waarin zaken steeds vluchtiger gaan willen wij graag onze persoonlijke benadering en service richting u als klant behouden. Hierbij staat (wederzijds) vertrouwen hoog in het vaandel. We merken dagelijks dat dit vertrouwen ervoor zorgt dat zaken een stuk makkelijker gaan voor zowel u als ons. Daarom proberen wij als autobedrijf een relatie te creëeren die niet ophoudt bij aankoop maar juist is gefocust op de lange termijn.
Graag tot ziens in Almelo. Wij verheugen ons op uw komst!