VERKOOPPRIJS IS INCLUSIEF RIJKLAARMAAKKOSTEN EN 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE
Meer foto's zien? Bezoek ook de website van ons bedrijf op www.jsteam.nl
Mooie complete Mazda2 Color Edition welke nieuw in Nederland is geleverd. Deze auto is afkomstig van de eerste particuliere eigenaar en altijd punctueel onderhouden (Mazda digitale service uitdraai, serviceboekje en CarFax beschikbaar)
Het gaat hier om een speciaal actiemodel: De Mazda2 Color Edition - een stoere en sportieve blikvanger, zowel op het eerste gezicht als in de details. Zijn 15-inch lichtmetalen ‘Dark Gunmetal’ velgen in combinatie met de spiegelkappen en de dakspoiler in de kleur Jet Black Mica trekken meteen de aandacht. Binnen is de sportieve lijn doorgezet met speciale stoelbekleding met rode bies en zwart lederen stuurwiel met rode stiksels. De auto doet zijn naam eer aan met een uniek stijlelement: de voordeurpanelen en buitenste ventilatieringen zijn afgestemd op de carrosseriekleur. De Mazda2 Color Edition benadrukt de wendbaarheid en lichtvoetigheid waarmee de Mazda2 zoveel rijplezier biedt.
De extra uitrusting op de Mazda2 Color Edition nog eens op een rij:
E X T E R I E U R :
• 15-inch lichtmetalen velgen ‘Dark Gunmetal’
• Dakspoiler - Jet Black Mica
• Spiegelkappen - Jet Black Mica
• Privacy glass achterruit en achterdeuren
• Deurgrepen exterieur in carrosseriekleur
I N T E R I E U R :
• Pookknop en stuurwiel met zwart leer bekleed - stuurwiel afgezet met rood stiksel
• Speciale stoelbekleding met rode bies
• Kleur voordeurpanelen en buitenste ventilatieringen passend bij exterieurkleur
• Zilverkleurige elementen interieur
• Spaken stuurwiel en audiopaneel - hoogglans antraciet
C O M F O R T :
• Stuurwielbediening Mazda-audio (radio, CD, MP3, USB, AUX)
• Achterbank in 2 delen neerklapbaar (60:40)
• Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
• Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
O V E R I G E U I T R U S T I N G :
• Antiblokkeer-remsysteem (ABS)
• Elektronische remkrachtverdeling (EBD)
• ISOFIX-bevestigingspunten voor kinderzitjes achterin
• In hoogte verstelbaar stuurwiel
• Elektronische wegrijbeveiliging
• Elektrische stuurbekrachtiging (EPAS)
• Mazda-audio AM- / FM-radio / CD-speler met MP3-functie en AUX-ingang en twee speakers
• Voor- en achterbumper in carrosseriekleur
• Elektrisch bedienbare ramen voor met snel open-/dichtfunctie
• Centrale portiervergrendeling met afstandsbediening
• Luxe inklapbare sleutel
• Bandenreparatiekit
• Uitlaatsierstuk
• Hoogteverstelling bestuurdersstoel
Technische gegevens: Max. koppel 119Nm bij 3.500tpm, Acceleratie 0-100 km/u 14,9sec., Topsnelheid 168 km/u. Lengte 3.920mm, breedte 1.695mm, hoogte 1.475mm.
* Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, er kunnen geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van opties of accessoires. Wij vragen aan u, de voor uw aanschaf-beslissende zaken vooraf te controleren op aanwezigheid.
Welkom bij ’t Jan Scholten Team!
Wij zien autorijden als avontuur – een ervaring die je vrijheid geeft. Sinds 1968 geloven wij hierin en dit uiten we door ons als full service autobedrijf te focussen op elke stap in het realiseren van uw stukje vrijheid. Zodat u – net als wij – onbezorgd kunt genieten van het autorijden.
Door de jaren heen heeft ’t Jan Scholten Team zich ontwikkeld tot een betrouwbare partner voor zowel de levering als het onderhoud van nieuwe en gebruikte auto’s. Na 20 jaar het Mazda-Dealerschap te hebben gevoerd hebben wij ons verder gespecialiseerd in het merk Mazda waarbij vooral onze Mazda MX-5 know-how absoluut uniek is. Ook zijn wij Certified US Car Dealer voor de merken Ford USA en Dodge RAM pick-ups.
Onze liefde voor bijzondere auto’s komt nog meer tot uiting door het assortiment Ford Mustangs dat wij op voorraad hebben. Dit zorgt ervoor dat er altijd een unieke mix is tussen Japanse en Amerikaanse auto’s in onze showroom te Almelo.
Snelheid en flexibiliteit in communicatie en bij reparatie zijn tegenwoordig onmisbaar – maar in een wereld waarin zaken steeds vluchtiger gaan willen wij graag onze persoonlijke benadering en service richting u als klant behouden. Hierbij staat (wederzijds) vertrouwen hoog in het vaandel. We merken dagelijks dat dit vertrouwen ervoor zorgt dat zaken een stuk makkelijker gaan voor zowel u als ons. Daarom proberen wij als autobedrijf een relatie te creëeren die niet ophoudt bij aankoop maar juist is gefocust op de lange termijn.
Graag tot ziens in Almelo. Wij verheugen ons op uw komst!